Наш підопічний Богдан Гноянко пройшов обстеження

 

Хлопчика оглянули лікарі з "Добробуту"

Богдану 14 років. У нього генетичне захворювання - синдром Опітца-Фріаса. Аутоімунне захворювання дуже рідке, проявляється у різних численних деформаціях черепа та обличчя, а також скелету. У Богдана - двостороння деформація ступеней, деформація грудної клітини, затримка росту, порушення слуху, а також відкрите овальне вікно у серці. 

Хлопцю вже робили операцію на ногах, але ефект від неї не більш ніж на рік, потім ноги Богдана починають знову деформуватися. Наслідком операції стало вростання нігтів, тому дитині провели хірургічне втручання по видаленню нігтів на ніжках.

Невролог призначив препарати Кардонат, Смарт омега, Когнум, а також реабілітації в реабілітаційних центрах, масаж ніг, спини, плавання.

Карділог порадив займатися фізкультурою в підготовчих групах здоров’я. 

Через те, що Богдан постійно носить слуховий апарат, утворюються сірчасті пробки. Лор видалив їх і призначив препарати Остеовис, Ваксол.

Ортопед рекомендує ЛФК для стоп і спини, заняття в реабілітаційних центрах, плавання, гімнастику для м'язів спини та ніг кожного дня. Богдан повинен носити ортопедичне взуття. 

Зір у дитини падає дуже стрімко. Тому офтальмолог призначив прийом препаратів Оптикс та Ірифрин. Після прийому цих ліків Богдан має пройти повторне обстеження, щоб виявити, чи допомогло лікування та чи потрібні окуляри для корекції зору.

Через затримку росту ендокринолог призначив гормональні препарати. 

До того ж, у Богдана спрацьовує рвотний рефлекс навіть під час чищення зубів. Тому гастроентеролог призначив Мотиліум і Панкреатин.

Загальна вартість обстеження і аналізів склала 7280 грн.

Ми вдячні нашому донору за постійну допомогу підопічним фонду.

Якщо у вас також є бажання зробити добру справу для наших підопічних - натискайте кнопку 

і перераховуйте зручну для вас суму!

Творимо добро разом!