ТЕРМІНОВО! Кожен флакон препарату "Кустодіол", рятує одне дитяче життя!

Сьогодні допомога кожного з нас життєво необхідна пацієнтам Національного Інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова, у якому, нажаль, зараз склалася критична ситуація. 

Наразі державне бюджетне фінансування такої важливої медичної установи складає всього 12% від необхідної суми. При цьому щорічно в Інституті лікується 5500 осіб, з яких 720 – діти, а лікарі проводять біля 560 екстрених кардіохірургічних втручань.

На даний час у лікарів Інституту немає можливості проводити операції, адже для цього не вистачає спеціальних ліків – «консервуючого» кардіоплегічного розчину, який захищає серце від загибелі в момент хірургічного втручання.

Найкращим чином зберегти людське серце під час операції може медичний розчин «Кустодіол», завдяки дії якого хірург може зупинити серце хворого більш ніж на 2 години без можливих наслідків.

Лікарям Інституту ім.М.Амосова наразі потрібно 100 флаконів «Кустодіолу» по 1 л. кожен, щоб мати можливість продовжити рятувати людські життя. Така кількість ліків необхідна, щоб врятувати життя 100 хворим дітям.

Для придбання ліків якомога швидше необхідно зібрати суму у 280 000 грн..

Хворим дітям нема у кого більше просити допомоги, адже якщо кожен з нас не відгукнеться на прохання лікарів Інституту М.Амосова, маленькі пацієнти просто не виживуть.

Маєте бажання допомогти? Це – просто! Перерахуйте можливу для вас суму на розрахунковий рахунок Благодійного Фонду «Твоя опора» та життя дітей буде врятовано.

Разом – ми сила, яка зможе подолати будь-які складнощі! 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ В ПАТ "УКРСИББАНК"

Отримувач: ТВОЯ ОПОРА БФ
Номер рахунку в ГРИВНІ: 26003516768100
Код банку (МФО): 351005
Назва банку отримувача: Публічне акціонерне товариство "УкрСиббанк" м. Київ
Код отримувача (код ЄДРПОУ): 39226810
Призначення платежу: «Безповоротна благодійна допомога, без ПДВ»