Charity weekend 23 квітня!

Сharity Weekend - унікальний благодійний проект Маші Єфросиніної та фонду «Твоя опора», який ось уже третій рік збирає кошти на допомогу дітям по всій Україні. Charity Weekend дає можливість не просто пожертвувати кошти на благодійність, а й провести час з користю.

У неділю, 23 квітня, о 13:00 гостею нової зустрічі в рамках 9-го Charity Weekend стане українська співачка, учасниця дуету «Потап і Настя», популярний блогер і автор каналу NK Blog - Настя Каменських.

На Charity Weekend Каменських вперше дасть публічне інтерв'ю Маші Єфросиніній.

«Я чекала цієї зустрічі! І я щаслива, що вона нарешті відбудеться! Взагалі, формат public talk - це найулюбленіший мій формат в рамках Charity Weekend, - розповідає ідеолог благодійного проекту Маша Єфросиніна. - Це унікальна можливість показати нашим гостям зірок першої величини, людей, яким також не чуже співчуття, і те, що їм близькі ті ж проблеми, що й оточуючим. Настя завжди була мені неймовірно цікава, але особливо цікава зараз! Вона розвивається, вона в русі, вона змінюється. І як особистість, і як неймовірно талант. При цьому в ній є такий потужний заряд і впевненість в тому, що вона робить. Вона в прямому і переносному сенсі знає, як встати на ноги після падіння! І я вдячна їй за те, що вона погодилася про це поговорити з великою жіночою аудиторією! Цим вона допоможе багатьом жінкам, які бояться або не знають, як почати нове життя! Також ця зустріч дасть можливість зібрати кошти на забезпечення дітей з незаможних родин ортопедичним обладнанням!»

Цього разу всі зібрані кошти підуть на допомогу дітям, які знаходяться на лікуванні в Інституті травматології та ортопедії. Бажання допомогти маленьким пацієнтам з хворобами опорно-рухової системи виникло у Насті у зв’язку з пережитою травмою - влітку 2016 співачка зламала ногу під час стрибка з парашутом.

«Зовсім нещодавно я на собі відчула, що означає не мати можливості повноцінно пересуватися і тепер я хочу допомогти дітям з ортопедичними проблемами, - говорить Настя Каменських. - У першу чергу, це діти, які з різних причин не можуть отримати необхідного лікування: сироти та малюки з малозабезпечених родин. Допомагати людям важливо і потрібно. Особливо, коли є можливість для цього. Тому я рада прийняти участь в проекті Маші Єфросиніної - Charity Weekend. Приходьте, підтримати бумеранг добра. Поспілкуємося на хвилюючі теми, розповім про своє нове життя і як перетворити мрію в досягнення!»

23 квітня з 13:00-17:00 чекаємо послухати дуже чесну розмову двох успішних і неймовірно цікавих жінок! Чекаємо на Вас за адресою пр.Перемоги 84, Nivki-hall.

Усі виручені кошти підуть у Благодійний фонд "Твоя опора" на допомогу маленьким пацієнтам з Інституту травматології та ортопедії