Усім малюкам потрібен комфорт!

Кожна мама намагається створити комфорт в житті свого малюка. Вчасно нагодувати, скупати, одягти в чистий і теплий одяг. Дітки які мають сім’ю завжди відчувають на собі любов батьків! Це  потрібно всім діткам. Та нажаль, у дитячих будинках, ситуація інша. Діти, якими опікується держава, позбавлені материнської турботи, ласки, любові. Працівники дитячих будинків докладають всіх зусиль, щоб забезпечити догляд за малюками. Але нажаль, не все в їхніх силах. Так, наприклад, щомісяця постає питання в недостатній кількості підгузків, особливо для діток які важко хворі, і не можуть навіть пересуватися самі.

Зусиллями наших донорів і партнерів, ми намагаємося допомогти їм, і закупити потрібну кількість підгузків в підопічні дитячі будинки Благодійного фонду «Твоя опора»: Цюрупінський дитячий будинок-інтернат (на вихованні знаходиться 142 важкохворі дитини),  дитячий будинок «Антошка» м.Краматорськ ( 120 малюків до 4-х років, в тому числі ВІЛ-інфіковані), та Дружківський дитячий будинок-інтерат (300 дітей, більша частина з яких евакуйована з зони АТО).

В квітні нам вдалось закупити майже 9000 підгузків на загальну суму 57142 грн.! Ми безмежно вдячні нашим донорам! Всі підгузки вже отримали три дитячі будинки, за що дякуємо нашим партнерам: компанії «Нова пошта» та «Pampik»!

Якщо ви хочете приєднатися до нашої допомоги дітям, ви можете зробити посильний благодійний внесок, або самим закупити і відправити підгузки в дитячий будинок!