Придбано надважливі препарати в ІПАГ завдяки "Новому каналу"

 

Учасники шоу "Суперінтуіція" пожертвували кошти на ліки для новонароджених

Нам вдалося придбати три реактиви для газоаналізатора. Цей реактив потрібен апарату, який визначає гази крові і є надзвичайно актуальним у новонароджених, що перебувають на апаратній вентиляції легень. За допомогою газоаналізатора та реактивів можна слідкувати за важливими показниками життєдіяльності малюків - рівнем гемоглобіну, кальцію, кисню та вуглекислого газу в крові. І оперативно реагувати за зміни цих показників. Загальна вартість препаратів - 30 334,50 грн.

Також ми придбали життєво важливі для малюків ліки. Зокрема 3 упаковки Куросорфу. Це дуже дороговартісний препарат, необхідний для новонароджених, які з'явилися на світ раніше зазначеного терміну. Куросорф допомагає відкрити легені дитини та фактично, рятує життя.

Також ми придбали 5 флаконів препарату "Аміновен інфант", який використовується для годування новонароджених, які не можуть їсти самотужки. Вартість ліків - 49 403,46 грн.

Ми намагаємося поповнювати запаси медпрепаратів щомісяця, але їх все одно катастрофічно бракує.

Якщо у вас є бажання долучитися до придбання ліків - зробити це можна, натиснувши червону кнопку "ДОПОМОГТИ" на нашому сайті і перерахувавши будь-яку зручну для вас суму.

Творимо добро разом!