Благодійна акція "Красиві серцем"

Весна вже весело підморгує нам і настає час, коли кожній жінці хочеться розквітати і стати ще гарнішою!

Але ми впевнені, що зовнішня краса завжди йде поряд з красою внутрішньою. І по-справжньому добра людина завжди приваблива.

У період з 8 березня до 8 квітня, користуючись послугами комплексу чи бару 5th Avenue Residence Bar & Beauty, у вас є можливість отримати знижку 20%. Для цього потрібно сказати пароль "Твоя Опора". Але ви також можете оплатити чек повністю і 20% салон перерахує у благодійний фонд «Твоя опора».

Меню послуг найрізноманітніше! Ви зможете зробити манікюр чи зачіску, або скористатися послугами косметолога чи SPA. А можливо вам захочеться потеревенити з подругами за чашечкою запашної кави у барі.

Виручені кошти підуть на забезпечення найнеобхіднішим діток з дитячих будинків, які знаходяться під опікою фонду «Твоя Опора».

Ці діти - особливі. Чимало з них прикуті до ліжка від народження. Їм нікого назвати «мамою», ніхто не вкриє їх ласкаво ковдрою, не обдарує любов'ю і теплом.

Давайте разом наповнимо життя цих діток змістом, допоможемо їм почуватися краще, а головне, подаруємо їм турботу, якої вони позбавлені.

На виручені гроші ми купимо дітям ліки, молочні суміші та предмети гігієни.

Для того, щоб дізнатися більше про роботу фонду і побачити звіти, ви можете зайти на наш сайт або сторінки в соцмережах.

Адреса 5th Avenue Residence Bar & Beauty: м.Київ, вул. Грушевського, 16.

Запис за телефоном: +38 (067) 505 55 45

Творимо добро разом!