Лекція на тему вакцинації зібрала кошти для ліки для важкохворих дітей

 

 

Зібрані кошти підуть на потреби підопічних БФ "Твоя Опора».

Лекцію прочитав головний імунолог Києва Федір Іванович Лапій. Тема «Вакцинація дітей: здорове майбутнє чи загроза" викликала чимало запитань у слухачів семінару. В аудиторії зібрались сімейні пари, мами, а також жінки, які готуються до материнства.

 

 

Одна із гостей лекції Олена Бондаренко каже, що тема щеплень дітей викликає в неї інтерес переусім через ту величезну кількість домислів і спекуляцій, які пов’язують із вакцинацією. «Я вакцинувала своїх дітей, але зараз така влика кількість інформації про вакцини різного характеру, що для мене було важливим почути фахівця у цій галузі», - каже гостя.

Сам Федір Іванович Лапій переконаний, що дискусії навколо вакцинації точаться тому, що лікарі в першу чергу не вміють давати фахові консультації: «Коли на прийом приходить пацієнт і вагається, робити щеплення чи ні, то це проблема лікаря. Чому громадянин більше довіряє новинам із ЗМІ, ніж лікарю? Наше завдання зробити все для того, аби донести компетентно інформацтю до пацієнта.»

Збір благодійної зустрічі становить 2650 грн

Ми і надалі будемо проводити семінари і зустрічі із найкращими фахівцями та спікерами. Адже піклуємось не тільки про наших підопічних, а й про гостей і друзів! Слідкуйте за нашими анонсами, буде ще багато цікавого!

Також ми надзвичайно вдячні всім, хто прийшов на наш благодійний семінар. Разом ми робимо добру справу!