Charity weekend. Здоровий день!

Маша Єфросініна та Sky Family Park запрошують на «Charity weekend. Здоровий день»!

11 і 12 червня приходьте разом з друзями та родиною у Sky Family Park для того, щоб чудово розважитися і допомогти маленьким пацієнтам Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

Для чого ми затіяли «Charity weekend. Здоровий день»

«Це восьмий за рахунком Charity weekend і він буде масштабним і грандіозним! Ми зважилися на такий масштаб заради великої і важливої справи, - каже засновник «Charity weekend» Маша Єфросініна. - Наша мета - спільними зусиллями купити для інституту ім. М.М. Амосова апарат УЗД, який забезпечує позитивний результат складних операцій на серці дітей! Апарат коштує 1 500 000 гривень, і камерною зустріччю на 300 осіб тут не обійтися. Тому ми запрошуємо вас в Sky Family Park, який вміщує від 10 000 чоловік, щоб по-справжньому розважитися і відпочити. Приходьте з сім'єю, з друзями, великою дружною компанією. Допомагати разом - набагато веселіше. Ми розраховуємо на підтримку великої, дуже великої кількості людей - інакше ніяк».

У нашій країні щорічно народжується 5000 дітей з вродженими вадами серця. Їх шанс на життя - це апарат для интракардиального УЗД, який необхідний при складних операціях на серці. В Україні немає жодного такого апарату! Його потрібно купити, щоб подарувати цим дітям шанс на життя.

«Не можна залишати без уваги такі проблеми. Соціальна відповідальність для нас - не порожній звук. Ми гостро відчуваємо наш взаємозв'язок з суспільством, в якому живемо і будуємо свій бізнес, і розуміємо, що є люди, які абсолютно незахищені державою. Якщо у нас є можливість щось змінити, ми повинні змінювати ситуацію на краще» - говорить Юлія Ванченко, керуюча ТРЦ Sky Family Park.

«Charity weekend. Здоровий день»- це дуже добрий і потрібний захід! Цим діткам нікому допомогти, крім нас з вами. Я за те, щоб спільними зусиллями робити цей світ світлішим, радіснішим і прекраснішим. Тож 12 червня я буду виступати в Sky Family Park - щоб ми з вами добре провели вечір, а діти - отримали шанс на життя! »- Каже MONATIK, який стане хедлайнером самого доброго вікенду літа.

Як допомогти

Все, що для цього потрібно - лише прийти на наш «Charity weekend. Здоровий день» та провести час весело і з користю! Ваші усмішки та гарний настрій важливі як ніколи! Адже вони врятують життя маленьких діток, які народилися з вадою серця.

Ціна за вхідний квиток - максимально доступна - 100 грн, а прибуток від продажу квитків буде спрямований на покупку необхідного устаткування для успішного проведення операцій на серці маленьким діткам.

Не потрібно пересилати гроші, робити внески, слати смс - просто приходь і відпочивай! Оздоровлюйся, плавай, танцюй - і тим самим ти вже зробиш світ кращим і добрішим!

Програма заходу

Всього за 100 грн (діти до 12 років - безкоштовно!) Ви отримуєте ціле море розваг, цікавих майстер-класів, корисних активностей:

- Змагання з армреслінгу для крутих хлопців

- Басейн і пляж

- Перший в Україні батутними парк на воді

- Йога з інструкторами з Kyiv Sunrise Yoga

- Пілатес

- Показовий виступ з тхеквондо

- Бабл футбол

- Зумба і бодішейк

- Мілітарі фітнес

- Вагон активностей і розваг для дітей

- Дитячий клуб

- Фудкорт, лаунж-зона

- Атракціони

- Лего-зона для дітей

- Функціональний тренінг

- Веселі старти для всієї родини

- Огляд дитини у фахівців поліклініки медичної мережі "Добробут": перевірка зору, серця, консультація дієтолога-ендокринолога, гастроентеролога, перинатального психолога, педіатра, лікаря ЛФК, діагностика плоскостопості на подоскопі, вимір артеріального тиску

- Тренування з Машею Єфросініною та зірковим тренером Ксенією Слюсар

- Танцювальний флешмоб з Машею Єфросініною та групою «OPEN KIDS»

- Виступ MONATIK

Про проект «Charity weekend»

Цей проект стартував у 2014 році, і перший захід, який організувала Маша Єфросініна, дозволив зібрати майже 110 000 грн. На даний момент зібрано

1 269 000 гривень, які були передані до фонду "Твоя опора" і спрямовані в дитячі будинки, на ліки для дітей з пороком серця, і на лікування хлопця Іллі який бореться зі страшною хворобою - лімфогранулематоз, 4 ступеня. 400 000 гривень виручені від проведення Машею Єфросініною «Globus Charity winter» спільно з фондом «Твоя опора» і ТЦ Globus - були спрямовані на покупку унікального медичного обладнання для дитячого відділення інституту імені Амосова.

Кожен Charity Weekend - не просто факт збору грошей на доброчинність. Ця подія, якої чекаєш, як свята! Маші Єфросініній завжди вдається створити на заході душевну атмосферу, і зробити так, щоб люди не просто допомагали дітям, а й отримували максимум користі для себе: життєві поради, натхнення і мотивацію, інформацію, яка має практичне застосування.

«Charity Weekend» - це коли прийшов допомогти іншим, а отримав більше у сто крат!

«Charity weekend. Здоровий день» 11 і 12 червня - це масштабний, крутий захід, який ми організовуємо для того, щоб ви і всі ваші рідні і друзі провели незабутні два дні в радість і з користю! І, звичайно, своїм візитом до нас принесли неоціненну користь діткам, яким ніхто, крім нас свами, допомогти, на жаль, не може! Весь прибуток від продажу квитків буде направлений ​​до фонду «Твоя Опора» на покупку інтракардиального УЗД в Інститут ім. М.М.Амосова.

Замовити квиток