Бардась Софія (2,8 роки)

Хочемо познайомити вас із нашою підопічною - Софійкою Бардась.

Діагноз: важка форма ДЦП, ураження лобової частини мозку.

Трагедія сталася під час важких пологів - мама Софії померла, а сама дівчинка пережила клінічну смерть і народилась із важкою формою ДЦП. Опікунство над Софією, яка залишилась сиротою, взяла рідна сестра загиблої мами - Вікторія.

Зараз дівчинці 2 роки і 8 місяців. У неї уражена лобова частина мозку. Саме вона віповідає за інтелект, розвиток і подачу сигналів у кінцівки. Тому керувати власним тілом Софійка не може. Весь цей час за нею доглядає тітка. На щастя, Вікторія - медпрацівник і щодня робить все можливе, аби розвиток Соні не стояв на місці. Крім того, у дівчинки знижений рефлекс ковтання і без відсмоктувача слини їй було дуже складно. Завдяки нашим донорам, тепер і Софійки новий якісний відсмоктувач.

Софії вкрай потрібна терапія в реабілітаційному центрі, а також постійний спеціальний догляд вдома - ЛФК, масаж та інше. Крім того, дівчинці вкрай потрібні ортези. До того, у Софійки є постійна потреба в медичних препаратах.

Якщо ви хочете допомогти нашій підопічній у непростій боротьбі за власне здоров’я і майбутнє - зробіть це на нашому сайті, натиснувши червону кнопку «ДОПОМОГТИ» і перерахувавши зручну для вас суму.

Творімо добро разом!