Іван Головко (2014 р.н.)

Щодня його тіло злодять судоми від приступів епілепсії. Здається, вони трапляються кожну годину. Мама Гання завжди знає точну цифру за день. В середньому їх від 15 до 20 на добу.

«За три роки життя синочка, ми використовували практично все медикаментозне лікування по запобіганню нападам. Але повного позитивного результату нічого не дало. У ті рідкісні дні коли у Вані немає важких серійних нападів, він намагається тримати голівку, стояти на колінах, тримати спинку, їсти з ложки, а не через зонд, проситься на руки - одним словом, ми розвиваємося,» - тримається мама...

Батько родину полишив. І відмовився від Вані. У дитини цілий "букет" діанозів: дитячий церебральний параліч, спастичний тетрапарез, симптоматична епілепсія, хронічний ендобронхіт, ерозивний езофагіт .... і купа додаткових проблем на фоні основних захворювань.

Поки що організм Ванечки не піддається на протисудомній терапії, потрібно продовжувати шукати інші методики, які судоми припинять. Хлопчик дуже часто хворіє на застуду і часто звичайна застуда переростає у запалення легень та бронхіт. І це - постійний прийом антибіотиків...

За своє коротке життя Ванічка вже з десяток разів потрапляв до реанімації. А в лікарні дитина майже кожні два місяці. При важких приступах він втрачає свідомість, а після підіймається та тримається велика температура.

Останнє УЗД вагітності показало обвиття пуповиною... Жахвиті повоги: із застряганням дитини у пологових каналах, виштовхуванням немовля силоміць, застосуванням вакууму... 


Дитина майже постійно харчується через зонд, йому постійно відсмоктують слиз за допомогою апарату та зондів. Якщо цього не робити, дитина може захлинутися.
До усього у Вані тепер ще й проблеми з нирками. Діагноз - солевий діатез. В аналізі мочі присутні солі та білок. Лікарі кажуть - причина в тому, що дитина не рухається. Вані постійно потрібні ліки та реабілітації.

Звіт про обстеження у серпні 2016 року за посиланням 

Звіт про обстеження у січні 2017 року за посиланням

Звіт про обстеження у червні 2018 року за посиланням

Звіт про обстеження у листопаді 2018 року за посиланням