Дмитро Ходорковський (2015 р.н.)

 

Ганна спокійно і впевнено чекала на появу на світ своєї другої дитини, такого бажаного синочка. Вагітність проходила легко і без ускладнень, всі аналазі та УЗД були в нормі.

Раптом одного дня у Ганни почало тягнути живіт. Вона не гаючи часу пішла до лікаря. На прийомі у жінки почалися перейми. Лікарі намагалися припинити їх, виграти час і доправити жінку в Херсон. Але все марно: у жінки вже почалися пологи... Дмитро народився на 27 тижні з вагою 1230г та зростом 35 см. Замість маминих обіймів на нього чекала реанімація...

У Дмитрика була зупинка дихання, у 6 місяців стався внутрішньошлунковий крововилив в мозок. Почала розвиватися гідроцефалія. Спочатку лікарі намагалися стримати її за допомогою медпрепаратів. .Через постійний головний біль у хлопчика утворилася пахова грижа, яку видалили у 8 місяців. У 9 місяців на Дмитрика чекала ще одна операція -  йому поставили шунт в голівку. Довгих 10 місяців у реанімації - і нарешті вдома. Через деякий час хлопчик почав впізнавати маму, тягнути до неї ручку.

У свої неповні 3 рочки Дмитрик погано тримає голівку, хоч і намагається, не сидить, не повзає, не жує сам, говорить лише кілька слів.

У дитини сильний гіпертонус мязів, він розслабляється лише після реабілітації, яка йому вкрай необхідна.


У мами  Ганни є ще старший синочок Іванко. У дитини інвлідність, вроджена вада ока. Зараз після операції на лівому оці хлопець бачить тільки на 3%.

Мама наразі у декретній відпустці, а раніше працювала юристом в КП «Міський водоканал м.Нова Каховка». Каже, ніколи не опускала руки, бо «Ми борці».

Мріє про єдине: щоб дитина була здоровою, впевнена, що колись синочок стане мільйонером і допомгатиме людям. 


Зараз Дмитрку вкрай потрібні обстеження, масажі, реабілітації. Потрібно докласти максимум зусиль, щоб дитина розвивалася, бо лікарі кажуть: хлопчик дуже перспективний і в нього є майбутнє повноцінної людини.

Допомогти Дмитрові та його родині ви можете, натиснувши червону кнопку 

та перерахувавши зручну для вас суму.

Творимо добро разом!

Звіт про обстеження у червні 2018 року за посиланням 

Звіт про реабілітацію у вересні 2018 року за посиланням

Звіт про реабілітацію у жовтні 2018 року за посиланням

Звіт про реабілітацію у лютому 2019 року за посиланням

Звіт про реабілітацію у травні-червні 2019 року за посиланням

Звіт про реабілітацію у серпні 2019 року за посиланням