Сенді (2003 р.н.)

Витончені риси обличчя, довге густе волосся, струнка і красива. Цій дівчинці з екзотичним іменем Сенді 15 років. Вона любить музику, тонко відчуває її ритм, здається, могла би навіть бути танцівницею, одначе тому на заваді інвалідний візок. І такою, з особливими потребами, Сенді не народилася, ще донедавна вона могла ходити.  

Той день часто сниться їй в кошмарах. Сенді 13 років, вона бавиться з друзями, залазить на дерево, на саму верхівку. Тріск гілки під нею і падіння: спинно-мозкова травма, перелам грудного відділу хребта.

Нерухому Сенді забирає швидка. Екстрена операція. Нейрохірурги складають їй хребці, роблять все від них залежне, одначе дива не стається: прийшовши до тями дівчинка з жахом усвідомлює – ніжками поворухнути вона більше не може.

Так Сенді і опиняється в «Олешках» - дитбудинкові-інтернаті для дітей з особливими потребами, стає однією із понад сотні його вихованок. Прийняти і з миритися із цими страшними змінами свого життя їй вдається не одразу, та ця вольова дівчинка знаходить в собі сили боротися: вона починає займатися спортом і не абияким – метає ядро, а ще танцює – уже у візку. Останнім часом у неї проявився ще й хист до мейкапу, вона фантастично фарбує не лише себе, а й подружок в інтернаті, тепер у неї з’явилася мета в житті: Сенді  мріє стати візажистом.

Щойно ця дівчинка  потрапила під нашу опіку, ми організували їй обстеження у МЦ «Добробут». Її проконсультували найкращі спеціалісти центру. Сенді прописали окуляри, які ми одразу ж придбали, а ще ліки. Та головне на чому зробили акцент фахівці – для комфортного життя їй потрібна професійна реабілітація з лікувальною фізкультурою і масажами, лише так дівчина, яка все життя ходила, зможе без болю перебувати у інвалідному візку.

На жаль, держава, яка опікується Сенді, кидає її сам на сам із бідою, бо організувати їй чотири рази на рік належну реабілітацію вартістю в середньому у 10 тисяч гривень не здатна. Тож єдина надія цієї красуні – ми з Вами. Тисніть «Допомогти», адже разом нам під силу зробити її життя комфортнішим і трішки щасливішимheart

*у призначенні платежу обов'язково вказуйте ім’я дитини, якій хочете допомогти