Оленка (2002 р.н)

Охайна і доглянута як справжня дівчинка, а ще – завжди з усмішкою і дотепними жартами. Та нам навіть несила уявити наскільки тяжко Оленці  все це дається. У свої 15 років дівчинка  прикута до інвалідного візка, її нижні кінцівки абсолютно нерухомі. Ще страшніше – вона ніколи не знала любові рідних, дівчинка - сирота. Оленка одна з понад півтори сотні вихованців Олешкіського дитбудинку-інтернату на Херсонщині.

На світ Оленка з’явилася уже із вадами – спинно-мозкова грижа, гідроцефалія. Матір, яка й тоді, здавалося, була на підпитку, одразу ж відмовилася від такої доньки. Хворою вона їй виявилася непотрібною. Так почалися її поневіряння – спершу будинок маляти, далі «Олешки». Шансів бути удочериною в її стані – всього нічого.

Вади розвитку нервової системи, нерухомі ніжки з порушенням кровообігу, трофічні виразки на тілі, а ще – косоокість. Це далеко неповний перелік усіх Оленчиних недуг. Та попри свій нелегкий стан, вона не втрачає сили духу. Оленка танцює на візочку, чудово декламує вірші і має велике добре серце, бо єдина з усіх вихованців доглядає котиків і собачок на території інтернату.

Завдяки підтримці наших донорів, Оленка змогла пройти комплексне обстеження і проконсультуватися з найліпшими лікарями. Дівчинці порадили постійно носити ортези, доглядати і правильно обробляти її трофічні виразки, а ще обов’язково проходити курси реабілітації.

На жаль, держава не здатна забезпечити Оленці належний догляд. Тому підтримати цю мужню дівчинку ми просимо Вас. Тисніть «Допомогти», примножуйте її шанси на життя без болю і страждань.