Катя (2000 р.н.)

Надзвичайно красива і жіночна! Від нашої Катрусі просто очей не відірвати. Вона обожнює яскраві речі, дзвінко сміється і мріє стати художником. Одначе життя цієї 17-річної дівчини наче гірка пігулка: вони прикута до інвалідного візка і тому заточена у інтернатний стінах. Рідній мамі хворою донька виявилася непотрібна.

Уже понад 10 років Катруся живе в «Олешках», так лагідно називають Олешківський дитбудинок-інтернат, де перебувають діти із найтяжчими фізичними патологіями. Катруся – одна із них. Дівчинка народилася із вадою розвитку центральної нервової системи та спинно-мозковою грижею, через те із перших хвилин життя вже не змогла поворухнути нижньою частиною тіла. Забачивши те, мама-алкоголічка відмовилася від неї просто в пологовому.

Далі, звісно, були спроби знайти Каті нову родину, але які шанси у дитини з такою глибокою інвалідністю?! Зрештою, знайти вдалося біологічного тата. Він від доньки офіційно хоч і не відмовився, одначе до себе забрати не забажав, сказав, що не здатен її доглянути. Отак, маючи двох живих батьків, ця дівчина і опинилася в інтернаті.

Позаду у неї дві невдалі операції на спині – сподівання відновити рухомість не виправдалися. Та попри це вона не падає духом і танцює, нехай навіть у інвалідному візку. Нині дівчина навчається у 10-му класі, має хороші оцінки. Вона надзвичайно активна і весела, чим дивує навіть вихователів.

Нещодавно з Вашою допомогою Катю обстежили найліпші лікарі МЦ «Добробут». Порадили більше часу приділяти проблемам з нирками, у дівчинки пієлонефрит, а значить – потрібен постійний контроль. А ще – обов’язкові масажі та гідромасажі, за можливості – реабілітація, якою, на жаль, у повній мірі держава забезпечити Катю не може. Єдина надія цієї життєрадісної  дівчини – ми з Вами.

Тисніть «Допомогти»! Разом ми зможемо додати фарб до сірих інтернатних буднів цієї красуні.