Тоня Саранді (2,5 років)

 

Сьогодні ми хочемо познайомити вас із нашою підопічною - Тонею Саранді.

Дівчинку виховує мама Тетяна. Через те, що мамі з запізненням зробили кесарів розтин, під час операції виникли ускладнення і дитина народилася з важкими патологіями. У Тоні ДЦП, спастичний тетрапарез.

У Тоні серйозний недобір ваги - у 2 з половиною роки дівчинка важить близько 7 кг! До того ж, має хронічні проблеми із травленням і брак кальцію в організмі. Через це у дівчинкі проблеми із зубами - майже всі зубки покришилися.

Через ускладнення після застуди дівчинка має залишкові наслідки аденоїдиту.

Тоні постійно потрібні препарати для нормалізації ЖКТ і засвоєнню кальція. 

Окрім того, дівчинка потребує постійного досляду: їй потрібні масажі, лікувальна фізкультура, теплові процедури для того, аби ручки і ніжки не атрофувалися. 

Ми змогли полікувати зуби Тоні, зробили це під загальним наркозом. Адже зуби у дівчинки були у вкрай поганому стані, майже повністю зруйновані. І якби вчасно не втрутились лікарі, через деякий час дівчинка б почала відчувати нестерпний біль.

Окрім того, ми направили дівчинку у реабілітаційний центр, адже їй постійно потрібна підтримка і стимуляція розвитку.

 

Якщо у вас є бажання допомогти Тоні і її мамі Тетяні Саранді, зробити це можна на нашому сайті, натиснувши червону кнопку «ДОПОМОГТИ». Ви зможете перерахувати зручну для вас суму.

Не будьте байдужими.

Творімо добро разом!