“Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною” 25 серпня!

Третій масштабний благодійний фестиваль «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» відбудеться 25 серпня на Арт-заводі «Платформа»!

 

Обіцяімо, він буде незабутнім! Ми вже вдруге проводимо фестиваль на арт-заводі «Платформа». Якщо торік він зайняв третину майданчика, то цього разу ми плануємо зайняти всю локацію!

Буде декілька концертних сцен, ще більше лікарів, багато активностей для дітей, традиційні улюблені нашими гостями зіркові тренування! Все для того, аби зібрати якомога більше гостей і ми разом змогли допомогти дітям! 

Наші партнери - Citrus, FitCurves, Anex Baby.

Ми незмінно вірні своїй ідеології «Проведи час із користю», і в цьому унікальність нашого проекту – ви отримуєте задоволення від чудово проведеного часу і рятуєте життя дітей – всі кошти, зібрані від продажу квитків, підуть на благодійність. Цього разу на зібрану суму фонд «Твоя опора» здійснить придбання унікального інноваційного рентген-апарату для дитячої реанімації Інституту педіатрії, акушерства і гінекології. Це наша найбільш амбіційна мета за весь час існування проекту Charity Weekend (вартість апарату близько 4 мільйонів гривень)! І без вас нам не впоратися! 

У програмі фестивалю:

1. Масові тренування від зірок першої величини на свіжому повітрі! Дві сцени, на яких будуть шоу-програми, виступи популярних артистів, розіграші призів і зіркові тренування!

3. Безкоштовні консультації і обстеження дітей від кращих фахівців медичної мережі «Добробут»!

4. Велика бьюті-зона з консультаціями косметологів і можливістю обстежити шкіру за допомогою скін-чекерів! А для красивих фото в родинний архів – багато стильних фотозон!

5. Найсмачніша і корисна їжа від наймодніших закладів столиці! За ятками — зірки!

6. Найбільший і найвеселіший «Парк розваг» для дітей різного віку! Це більше, ніж анімація – це і майстер-класи, і наукові шоу, і місто професій, і батути, лабіринти, футбол, змагання, улюблені герої. Будуть справжні трансформери Бамбл Бі і Опмітус Прайм! Конкурси і нескінченні веселощі! Може не вистачити часу взяти участь в усіх іграх!

7. Для майбутнім мам – лекторій з лікарями і фахівцями FitCurves!

8. Багато музики, крутих подарунків, які можна просто виграти в лотерею!

9. І звичайно, виступ друга нашого фестивалю — MONATIK!

Вхід для дітей до 6 років - БЕЗКОШТОВНИЙ!

Квитки на Кontramarka.ua

Приходь і проведи час з користю!

Так проходив наш “Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною” на Арт-Заводі "Платформа у 2017 році!